1.5.2016 Áčko nejdříve prohrálo s nulou, potom rozstřílelo Kickers

Blue Flames A : Kickers  7:4 (6:1)  T.Přidal 2, Kříž 2, Dilhof 2, Sádlík

Na dnešních zápasech jsem být nemohl, takže jen telegraficky.

Sestava: Šteif – Sádlík, Brhel, Kříž, T.Přidal, Půček, Dilhof

První zápas:

0:1 – pro nás už klasika. První střela na naši branku a gól.

0:2 – proměněná penalta po ruce Martina Půčka

0:3 – v poslední minutě vypíchnutá přihrávka před naší brankou a dva útočníci na brankáře

Ve druhém poločase byl vyloučen Martin Půček za kritiku rozhodčího.

Do druhého zápasu nám tak zbyla do pole jen základní čtverka a Martin Dilhof na střídačce. Kickers nás zřejmě proto podcenili, protože jinak by nedopustili, aby si Tomášové Kříž a Přidal v prvních deseti minutách neudělali z jejich obrany trhací kalendář. V této době se oba jmenovaní trefili každý dvakrát do soupeřovy sítě a zápas byl tak prakticky rozhodnut. Ve druhé desetiminutovce se ještě dvakrát trefil Martin Dilhof, kterému stačilo jen doklepávat přesné přihrávky do branky. Ve druhém poločase se Kickers vzchopili, výborný Jara za sebe pustil jen tři míče. Kickers se tak stali týmem, kterému jsme letos nastříleli nejvíc branek (13).